ניקיון בתי ספר ומוסדות חינוך

איך דואגים לכך שהמוסד שלכם יהיה נקי ולמה זה כל כך חשוב

1

מוסד חינוך נקי משפר את רמת העובדים והתלמידים

סביבת עבודה נקייה, נעימה ומסודרת משפיעה ישירות על התפוקה של כלל העובדים במשרד ומשפרת את ביצועי העובד בכ-30%.
כשמדובר בתלמידים הם מרגישים הרבה יותר שלווים, יותר פעילים ומוכנים ללמידה. כמו כן תחזוקה נכונה ושוטפת של ניקיון בית הספר שלכם ע"י חברת ניקיון תמנע מחלות ומגע עם חיידקים שיכולים להשבית את המורים והתלמידים שלכם. החלפת הפחים, שטיפת הרצה וניקיון השירותים על בסיס יומי הוא בעל
חשיבות קריטית במקום כזה.

2

שוכרים חברת ניקיון חיצונית

בין אם אתם חברה ציבורית או גוף המנוהל בצורה פרטית,אם זקוקים לחברת ניקיון בתי ספר על מנת לקבל את המענה המקצועי ביותר. העסקה בצורה ישירה עלולה לגרום לשיבושים במערך הניקיון במוסד שלכם, יכולים להיות מצבים רבים בהם המנקה/ים נעדרים מהעבודה בגלל חופשה או מחלה, כמו כן העדר של פיקוח על הניקיון יוצר מצב של אובדן שליטה ואי סדרים בנראות המקום שלכם.

מערך ניקיון בתי ספר

מה שונה ניקיון בית ספר מניקיון רגיל?

בנאר כותרת

ניקיון בתי ספר-התנועה בארגון

בבתי ספר יש תנועה המונית,  תלמידים שעוברים משיעור לשיעור, מורים שעוברים מכיתה לכיתה, מקומות פנאי ובילוי שבהם יושבים התלמידים בסביבה וסגורה ופתוחה, מתקנים לשימוש של כלל התלמידים והמורים, כיתות לימוד, חדרי מורים, שירותים ועוד..

התנועה בבית ספר שונה מהתנועה במשרד בו לרוב העובדים יש את המקום עבודה האישי והמוגדר שלהם, כמו כן במשרדים בדרך כלל ניתן יהיה למצוא גם פינת אוכל, בו העובדים יכולים לשבת ולאכול במקום מוגדר בשונה מבית ספר בו אין אזור מוגדר שכזה,משמע פחים שיכולים להצטבר ולצבור ריח חזק במקומות שונים ברחבי בית הספר,לכלוך וכתמים של קפה ועוד.. 

כמות

בשונה ממשרד בבית ספר ישנה כמות גדולה יותר של אנשים-תלמידים ומורים כאחד, כמו כן לבית ספר ככל הנראה יהיו יותר חדרים ותאי שירותים ממשרד סטנדרטי. עבודות הניקיון בארגון שכזה צריכים להיות מסודרות וברורות מאוד לעובד הניקיון. לכן יש חשיבות רבה לסידור עבודה מדויק שינחה את העובד בעבודתו.לכן שאתם מגיעים לחשוב על העסקת חברת ניקיון לבית הספר שלכם שימו דגש על כמות החדרים בבית הספר,כמות השירותים והמתקנים השונים.כל זאת בכדי "למפות" בצורה נכונה את בית הספר ולעזור לחברת הניקיון לבנות עבורכם את התכנית הטובה ביותר.

ניקיון בתי ספר-ניהול מערך הניקיון בבית ספר

אם עד היום יצא לכם להעסיק עובדי ניקיון באופן פרטי, כנראה שאתם מבינים את גודל האחריות של ניהול מערך זה, במיוחד אם העסקתם יותר מעובד אחד. פיקוח ותדרוך יומי על צוות הניקיון הוא אחת משיגרות היום של האחראי על הניקיון בארגון ועוד לא דיברנו על חיסורים והיעדרויות… העסקת חברת ניקיון לבית הספר העוסקת בניהול נכון ואפקטיבי , תדאג שלכם יהיה הרבה פחות כאב ראש ממה שאתם חווים כיום. חברת הניקיון תדאג למקם ולסדר את לו"ז העובדים בצורה נכונה ומותאמת בדיוק לצרכים שלכם.

היתרונות של נפטון

בנאר כותרת

בפיקוח משרד התמ”ת

חברת נפטון מפוקחת ע"י
משרד התמ"ת ומחזיקה
ברישיונות ניקיון וכוח אדם

זמינות למענה 24/7

אנו זמינים עבורכם לכל שאלה
ופתרון בעיה בזמן אמת

עובד/ת ניקיון קבועים

סינון קפדני לאיתור עובד
הניקיון הקבוע המותאם במיוחד לצרכים שלכם

חילוף עובד/ת בעת הצורך

מאגרי עשרות עובדים קיימים
לשעת חילוף-לא תישארו שוב
בלי מנקה

מזמינים אתכם להיפגש איתנו
בנאר כותרת
בפגישה נוכל לתת לכם את המענה המקצועי ביותר, לאחר הכרות עם המקום והעבודה בשטח.
נוכל לבחון את הבעיות הקיימות אצלכם במערך הניקיון ולהציע את הפתרון שאנחנו מאמינים לנכון
יחד אנו בונים תכנית עבודה, בכדי שאתם תוכלו להיות בראש שקט